Jesteśmy dumni z tego, jak o Studium wypowiadają się absolwenci - to ich opinie i zadowolenie są dla nas dowodem, że koncepcja kursu menedżerskiego dla przedstawicieli branży ma sens, a zaproponowany model nauki jest skuteczny, przyjazny dla uczestników i bardzo praktyczny.

Przeczytaj referencje dla Studium od naszych absolwentów, którzy rozwinęli swoją karierę zawodową dzięki udziałowi w programie, a także przeczytaj lub posłuchaj innych materiałów na temat projektu

Beata Szynkowska

Prezes Zarządu Lockus sp. z o.o.

Studium Menadżer Contact Center cechuje wysoka jakość prowadzonych warsztatów, merytoryka i studium przypadków. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem prowadzących z wykorzystaniem metod aktywizacji uczestników. Wartościowe zajęcia, dzięki którym każdy uczestnik ma możliwość pochylenia się nad własnymi umiejętnościami, przeanalizowania przypadków branżowych oraz poznania nowoczesnych metod zarządzania jakością, zasobami ludzkimi a także różnic pomiędzy zarządzaniem procesowym i projektami.

Serdecznie polecam menadżerom, liderom organizacji, a także ich zwierzchnikom, którzy w swoich zasobach posiadają oddzielny dział Contact Center, Biuro Obsługi Klienta, etc. Jestem pod dużym wrażeniem merytorycznego poziomu Studium. Bardzo dobra organizacja, udostępniane materiały i przeprowadzane ćwiczenia dają mocny początek do wprowadzania zmian w zarządzaniu organizacją.

Jerzy Szajnar

Kierownik Sekcji Obsługi i Sprzedaży w Orange, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Zwycięzca Konkursu "Złota Słuchawka 2020" w kategorii "Najlepszy Team Leader Contact Center".

Studium jest świetną okazją do poznania i ugruntowanie metod stosowanych w contact center. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę posiadającą szeroką wiedzę, świetne przygotowanie merytoryczne oraz ogromne doświadczenie. Szczególnie cenię aspekt praktyczny wykładów i warsztatów. Studiu dało mi możliwość wymiany poglądów z innymi managerami z branży CC.

Aleksandra Jackiewicz

Kierująca Zespołem Zapewnienia i Kontroli Jakości w Departamencie Bankowości Bezpośredniej w Banku Millennium 

Dzięki III edycji Studium Menadżera CC mogłam uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców, a co najważniejsze praktyków z branży CC. Był to czas intensywnych warsztatów, dzięki, którym poszerzyłam i ugruntowałam wiedzę. Poznałam wielu menadżerów z branż CC, z którymi wielokrotnie dyskutowaliśmy na zajęciach poszukując najlepszych rozwiązań. Uważam, że udział w studium był jeną z lepszych inwestycji. Dlaczego? Ponieważ Studium oferuje i stawia na praktykę, otwartość, dzielenie się wiedzą w procesie cyklicznych zajęć. Wykładowcy to osoby z pasją i doświadczeniem, dostępni nie tylko na wykładach. Dodatkowo forma online umożliwia udział w zajęciach z każdego miejsca w Polsce czy na świecie, a zajęcia są zdecydowanie ciekawsze ze względu na narzędzia wykorzystywane przez prowadzących.

Arkadiusz Szotak

Koordynator ds. Nowej Sprzedaży Publikacji Elektronicznych

Paweł Wierzbicki

Koordynator ds. wznowień i dosprzedaży produktów elektronicznych Wolters Kluwer Polska

Studium to dla mnie niezwykłe doświadczenie. Doskonała okazja, by spojrzeć na swoją pracę z dystansem, poznać opinię specjalistów i praktyków, a przede wszystkim potężna dawka inspiracji. Kolejny krok ku doskonaleniu siebie i pracowników. Zderzenie ludzi z branży z wiedzą naukową i najnowszymi trendami to mieszanka, która zadowoli każdego kandydata!

Krzysztof Pająk

Menadżer Contact Center ds. Obsługi Klienta w Departamencie Bankowości Bezpośredniej w Banku Millennium

Szkolenie z Zarządzania Projektami, w którym miałem okazję uczestniczyć w ramach Studium Menedżer Contact Center - to nie tylko fantastycznie spędzony weekend. To przede wszystkim możliwość ugruntowania swojej wiedzy, zmiana optyki dotychczasowego myślenia, no i oczywiście wymiany doświadczeń z praktykami branży Contact Center.

Z jednej strony poznałem kilka praktycznych wskazówek dot. efektywnego zarządzania projektami, z drugiej strony miałem okazję na podstawie doświadczeń zawodowych zrewidować co w mojej pracy powinienem zmienić, a co dalej utrzymać.

Co sądzę o Studium? Niekonwencjonalne podejście, możliwość poznania wielu utalentowanych liderów Contact Center, no i przede wszystkim ta niepowtarzalna atmosfera, dzięki której uśmiech nie schodzi z twarzy przez cały weekend! :)

Magda Zdanowicz

Manager Działu Wsparcia Operacyjnego w branży zarządzania wierzytelnościami

Studium Manager Contact Center daje ogromne możliwości do poszerzenia swoich kompetencji zawodowych i zdobycia cennych doświadczeń. Zajęcia są przystosowane zarówno dla początkujących Liderów jak i wykwalifikowanych i doświadczonych Managerów a możliwość spotkania w jednym miejscu grupy osób z branży CC rozszerza nasze horyzonty zawodowe. Program obejmuje najważniejsze obszary pracy Contact Center i zarządzania ludźmi. Udział w zajęciach gwarantuje nam zdobycie kluczowych kompetencji, wiedzy oraz narzędzi, które możemy wykorzystać w naszej pracy. Atutem uczestnictwa w Studium jest również dołączenie do Klubu Managerów Contact Center i możliwość rozszerzenia branżowych kontaktów. Inwestując w Studium z pewnością inwestujemy w swój rozwój. 

Piotr Nowak

Specjalista ds Jakości Współpracy z Partnerami w Benefit System

Chcąc określić Studium Menager Contact Center jednym słowem najtrafniejszym będzie MOŻLIWOŚĆ. Studium to pełna gama możliwości. Okazja do nabycia niezbędnych umiejętności. Szansa podniesienia kwalifikacji. Możność wydobycia swojego potencjału oraz przede wszystkim sposobność na poznanie wyjątkowych ludzi. Ludzi, którzy poprzez wymianę doświadczenia podnoszą standardy w Contact Center. Cieszę się, że sam otrzymałem taką MOŻLIWOŚĆ i nie omieszkam wziąć udziału w kolejnej edycji, do czego zachęcam wszystkich, którzy jeszcze ze Studium nie mieli styczności.

Marlena Konstanty

Kierownik działu Administracji i Kontroli Jakości w 4Life Direct

Udział w studium zawdzięczam firmie, w której pracuję od kilku lat i która stawia na nieustanny rozwój swoich Pracowników. Część narzędzi, które poznałam w trakcie nauki, efektywnie wykorzystuję do dzisiaj w moich metodach zarządzania. Dzięki studium poszerzyłam moje kompetencje i rozwinęłam umiejętności komunikacyjne. Zdobyłam też wiedzę, która była dla mnie nowa, mimo że nie było to moje pierwsze szkolenie menedżerskie.

Adam Szewczak

Koordynator Contact Center iSpot Apple Premium Reseller 

Szkolenie Desing Thinking było dla mnie nie lada wyzwaniem. Początkowo pełen obaw wkroczyłem na sale szkoleniową, natomiast zespół uczestników z trenerem na czele, w mgnieniu oka rozwiał mój niepokój. Umiejętnie przekazana wiedza, z przykładami wykorzystania owej wiedzy, w przyszłości! Super - o to chodzi! Bardzo przyjemnie spędzony czas na sali szkoleniowej, który na długo zostanie, w mojej pamięci, a sam Desing thinking zakotwiczył się już, w moim sercu!